marokosklep baner 550

ifm otworzsie 550x150

Aktualności

Najlepszy polski golfista w kampanii marki BYTOM

Adrian Meronk podjął współpracę z marką BYTOM. Najlepszy polski golfista promuje swoim wizerunkiem letnią kolekcję 2017, która z jednej strony stanowi ukłon w stronę tradycji sztuki krawiectwa czerpiącej inspirację z trendów w modzie, a z drugiej jest wyrafinowaną i jednocześnie swobodną odsłoną męskiego stylu. Kampania z udziałem Meronka potrwa do końca sierpnia br. 

Czytaj więcej
Uroda

ŚNIEŻNA ALGA - KOMPLEKS ODŻYWCZY NA NOC

Składniki kremu zostały dobrane tak, aby intensywnie regenerować skórę podczas snu. Innowacyjny ekstrakt z ekstremofilnej algi śnieżnej (rosnącej pod śniegiem w wyjątkowo niskich temperaturach) pobudza naturalne procesy regeneracji skóry, stymuluje i chroni geny długowieczności KLOTHO i FOXO1 przedłużając żywotność komórek. Uruchamia syntezę dwóch typów kolagenu w komórkach starzejącej się skóry, co pomaga zapobiegać ubytkom elastyczności oraz naprawiać już istniejący brak elastyczności. 

Czytaj więcej
Uroda

ALOE ORGANIC - SERUM DO TWARZY

Wyjątkowo aktywna kompozycja ekologicznych składników o szerokim spektrum działania dobrana z myślą o najbardziej wymagających typach skóry. Dzięki zawartości naturalnego beta-glukanu i soli sodowej PCA łagodzi podrażnienia już po 2 godzinach od aplikacji, hamuje powstawanie wolnych rodników, głęboko nawilża. 

Czytaj więcej
Relacje

Szósta edycja Workshopu Europy Centralnej w Halle

Warszawa, 13. października 2016 – W dniach 16 i 17 października Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) powita na 6. Workshopie Europy Centralnej w Halle (Saale) 100 przedstawicieli międzynarodowej branży turystycznej. Uczestnicy, wśród nich 70 kupców oraz 27 przedstawicieli mediów, pochodzą z 14 środkowoeuropejskich krajów: Austrii, Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Rosji i Ukrainy.

Czytaj więcej
Relacje

Najlepszy w historii występ polskiej reprezentacji na Drużynowych Mistrzostwach Świata w golfie! Mateusz Gradecki z drużyną zajęli 8. miejsce

Najlepszy w historii występ polskiej reprezentacji na Drużynowych Mistrzostwach Świata w golfie! Mateusz Gradecki z drużyną zajęli 8. miejsce.

Polska reprezentacja w składzie: Mateusz Gradecki, Adrian Meronk, Jakub Dymecki, zajęła ósme miejsce podczas Drużynowych Mistrzostw Świata, które 23 września zakończyły się w Meksyku. To pierwszy raz w historii, gdy reprezentacja polski w golfie znalazła się w pierwszej dziesiątce Mistrzostw Świata.

Czytaj więcej
Relacje

Adrian Meronk żegna się z amatorskim golfem

Adrian Meronk znalazł się w reprezentacji Polski, która w dn. 21-24 września weźmie udział w drużynowych mistrzostwach świata w Meksyku. Turniej zostanie rozegrany na polu Iberostar Playa Paraiso Golf Club w Riviera Maya. Dla Meronka, będą to ostatnie amatorskie zawody w karierze.

Czytaj więcej
Relacje

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie - podsumowanie

W miniony weekend na Kalinowych Polach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie BMW Olszowiec Open. W dniach 3-4 września na polu golfowym zgromadziło się ponad 120 golfistów grających o nagrody o łącznej wartości blisko 250 00 PLN. Wydarzenie komentował Jacek Person, który prowadził także jedną z konkurencji specjalnych zorganizowanych podczas eventu. Ambasadorem turnieju była Martyna Mierzwa, mistrzyni Polski w golfie.

Czytaj więcej
RELACJE

Turniej Golfowy o Brylant A&A

Co trzeci wygrywa

13 czerwca zakończył się dwudniowy Turniej Golfowy o Brylant A&A. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu golfistów. Najlepszy wynik uzyskał Adrian Jędrzejewski (133 uderzenia) i jest to juz drugie zwycięstwo tego młodego zawodnika w historii turnieju.

Czytaj więcej
Relacje

10 lat historii Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup - wyjątkowy finał wyjątkowego turnieju

Chcąc podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia z poprzednich edycji, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń, trzy tysiące przemaszerowanych kilometrów, 120 litrów wypitego szampana, 19 nagród dodatkowych i 15 unikatowych statuetek. W tym ta szczególna wręczona tegorocznej triumfatorce zawodów – 16-letniej Dorocie Zalewskiej.

Czytaj więcej
PATRONATY

Trwają zapisy na drugą edycję turnieju Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie

W weekend 2-3 września już po raz drugi miłośnicy golfa będą mieli okazję rywalizować na Kalinowych Polach w ramach Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie BMW Olszowiec Open. Podczas imprezy zawodników dopingować będzie Martyna Mierzwa – Ambasador turnieju i wielokrotna mistrzyni Polski kobiet w golfie. Gracze zmierzą się m.in. w konkurencji HOLE IN ONE, w której nagrodę specjalną stanowi samochód marki BMW ufundowany przez sponsora tytularnego turnieju, BMW Olszowiec.

Czytaj więcej
Patronaty

Nagrody Silesia Business & Life Golf Cup Eliminacje Sierra

Drodzy Golfiści,

Nagrody Silesia Business & Life Golf Cup – Eliminacje Sierra zostały rozdane !

W dniach 28-29 maj odbył się dwudniowy turniej pod znakiem Silesia Business & Life Golf Cup, który zrodził się z inicjatywy Klaudiusza Sevkovica oraz magazynu Silesia Business & Life.

W rozgrywkach wzięło udział 93 zawodników, turniej upłynął pod znakiem sportowej walki, znakomitej pogody, i jeszcze lepszej atmosfery!

Czytaj więcej
Patronaty

Silesia Business & Life Golf Cup - eliminacje

14 maja 2016 zakończyły się pierwsze krajowe eliminacje do turnieju Silesia Business & Life Golf Cup. Na polu golfowym Zawarcie w Gorzowie Wlkp. do walki o możliwość gry w turnieju głównym w Siemianowicach Śląskich stanęło 64 zawodników z całej Polski. Reprezentanci Zawarcia, Binowa, Kalinowa, Modrego Lasu, Kamienia Pomorskiego rywalizowali nie tylko pomiędzy sobą , ale też zmierzyli się z polem golfowym, które wcale do najłatwiejszych nie należy. Warunki atmosferyczne również nie były sprzyjające. Dodatkowym utrudnieniem był silny wiatr, który sprawiał, że osiągnięcie dobrego wyniku było nie lada wyczynem.

Czytaj więcej
Aktualności

Silesia Business & Life

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 25 czerwca br. na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich odbędzie się już VI odsłona największego wydarzenia golfowego w Polsce – Silesia Business & Life Golf Cup 2016 w którym wezmą udział najlepsi polscy golfiści, artyści, sportowcy oraz biznesmeni. Tworzymy w ten sposób kolejną edycję najbardziej prestiżowego turnieju i eventu golfowego w Polsce. Nad turniejem swój honorowy patronat objął już drugi raz Polski Komitet Olimpijski co daje jemu jeszcze większą rangę.

Czytaj więcej

PSGK - Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet

Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet jest pierwszą w historii polskiego golfa organizacją kobiecą promującą golfa kobiet wszystkich kategorii wiekowych. Podobne association istnieją na świecie. Chcemy nawiązywać kontakty, uczyć się od tych którzy z ta piękną dyscypliną obcują znacznie dłużej, mają bogatszą historię. Pragniemy promować golfa i zachęcać ''płeć piękną'' do pierwszej lekcji golfa na obiektach golfowych w całej Polsce.

PSGS

Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów zrzesza golfistów - członków klubów golfowych Polskiego Związku Golfa tj. mężczyzn i kobiety, którzy według statutu PSGS osiągną w danym roku wiek 55 lub 50 lat.

Czytaj więcej

Polski Związek Golfa

Założony w 1993 roku Polski Związek Golfa jest organizacją zrzeszającą kluby i amatorów, odpowiedzialną za rozwój i upowszechnianie tego sportu na terenie kraju.

 Jako organizacja posiadająca ustawowy status polskiego związku sportowego PZG jest wyłącznym reprezentantem polskiego golfa w strukturach międzynarodowego ruchu sportowego, będąc organizacją afiliowaną przy R&A (która ustanawia reguły gry obowiązujące w sporcie golfowym), a także będąc członkiem Europejskiej Federacji Golfa (European Golf Association) oraz Międzynarodowej Federacji Golfa (International Golf Federation) – organizacji uznanej przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Od 2011 r. PZG jest członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Czytaj więcej

PGA POLSKA

PGA Polska, czyli Stowarzyszenie Instruktorów Golfa, powstało w 1993 roku. Głównym celem działalności jestedukacja członków organizacji poprzez prowadzenie kursów i szkoleń, organizowanie krajowych i międzynarodowych turniejów dla osób zrzeszonych w organizacji. Bazą edukacyjną jest pole Sobienie Królewskie G&CC. PGA Polska organizuje własny cykl turniejów LOTOS PGA Polska Tour, w którym rywalizują najlepsi zawodowi golfiści jak i amatorzy. PGA Polska współpracuje przy organizacji największych i najważniejszych turniejów w Polsce jak LOTOS Polish Open czy Deutsche Bank Polish Masters. Wiarygodność organizacji potwierdza przynależność do struktur  PGA s of Europe.

Czytaj więcej
Obiekty golfowe

Mazury Golf & Country Club z Domem Klubowym z prawdziwego zdarzenia

Pole golfowe Mazury G&CC zawsze zapewniało golfi stom unikalną atmosferę i wyzwania, a w ostatnich latach pole postawiło również na rozwój infrastruktury, czego efektem będzie nowy dom klubowy o powierzchni 3 500 m2. Jego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2016. Wraz z otwarciem domu klubowego sezon 2016 stoi również pod znakiem dużych imprez turniejowych; Irena Eris Golf Cup oraz Klubowych Mistrzostw Polski Grupy B.

 
Czytaj więcej