DERMIKA - ENZYMATYCZNY KREM STYMULATOR I KOREKTOR

 Dermika

 HYDRALOGIQ

HYDRADERMABRAZJA
W KREMIE

„MÓJ BLASK KRYJE SIĘ W GŁĘBI. CZAS GO UWOLNIĆ.”

 

Linię Dermika Hydralogiq stworzyliśmy, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery 30+, a jako nowość wprowadzamy dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej 40,

 

- NOWOŚCI -

- ENZYMATYCZNY KREM STYMULATOR ODNOWY NA NOC CERA DOJRZAŁA 40+

- ENZYMATYCZNY KREM KOREKTOR ZMARSZCZEK NA DZIEŃ CERA DOJRZAŁA 40+

Składniki aktywne:

TECHNOLOGIA SOFT-PEEL – zawiera enzym, który złuszcza naskórek. Odkrywa młodą cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych.

LINE-FILLER – jest kompleksem fitosfingozyny i kwasu salicylowego. Wzmacnia barierę skórną i poprawia jej integralność. Stymuluje syntezę kolagenu i fibryliny – białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki temu skutecznie redukuje zmarszczki.

LIPO-CARE – na bazie oleju canola łagodzi podrażnienia i chroni przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego.

EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO - symbolu nieskazitelnej gładkości, rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

 

nowosc HYDRALOQIG 1

 

ENZYMATYCZNY KREM KOREKTOR ZMARSZCZEK NA DZIEŃ CERA DOJRZAŁA 40+
Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny korektor zmarszczek ukierunkowany jest na przeciwzmarszczkową pielęgnację cery po 40. roku życia. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, line-filler i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz poprawiać elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra gładka w dotyku, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:

• 19% krótsze zmarszczki2

• redukcja głębokich zmarszczek wg 84% kobiet1

• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 55%2

Poj. 50 ml 69 zł

 

 

ENZYMATYCZNY KREM STYMULATOR ODNOWY NA NOC CERA DOJRZAŁA 40+
Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny stymuluje odnowę Twojej skóry, kiedy śpisz. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, lipo-care i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz chronić cerę przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego. Dzięki temu zmarszczki są zredukowane, a skóra gładka i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazjii.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:

• 12% krótsze zmarszczki2

• 82% kobiet potwierdziło wygładzenie głębokich zmarszczek1

• nawet o 20% gładsza skóra2

• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 59%2

Poj. 50 ml 69 zł

 

Linia Hydralogiq to kosmetyki, które jednocześnie intensywnie nawilżają i złuszczają wierzchnie warstwy naskórka tak jak hydradermabrazja, aby skóra mogła zachować jędrność i odzyskać blask.

Po 40. roku życia oznaki starzenia stają się bardziej widoczne m.in. na skutek wydłużającego się cyklu odnowy skóry. Nadbudowana warstwa rogowa:

● utrudnia przenikanie składników aktywnych

● sprawia, że naskórek traci elastyczność.

Z pomocą przychodzi hydradermabrazja.To wodne złuszczanie połączone z kondycjonowaniem i nawilżaniem skóry. Dzięki eksfoliacji hydradermabrazja usprawnia cykl odnowy skóry, a więc ma efektywne działanie przeciwzmarszczkowe. W dwóch nowych kremach z serii, przeznaczonych dla kobiet o skórze dojrzałej, dołożono składnik, który przede wszystkim redukuje zmarszczki.