Mazury Golf & Country Club z Domem Klubowym z prawdziwego zdarzenia

Pole golfowe Mazury G&CC zawsze zapewniało golfi stom unikalną atmosferę i wyzwania, a w ostatnich latach pole postawiło również na rozwój infrastruktury, czego efektem będzie nowy dom klubowy o powierzchni 3 500 m2. Jego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2016. Wraz z otwarciem domu klubowego sezon 2016 stoi również pod znakiem dużych imprez turniejowych; Irena Eris Golf Cup oraz Klubowych Mistrzostw Polski Grupy B.

 

 

Mazury Golf & Country Club to ośrodek golfowy zlokalizowany w sercu Warmii i Mazur wśród malowniczych jezior i lasów, około dwóch godzin drogi od Gdańska i Warszawy, a 10 minut od Olsztyna. 18-dołkowe pole (par 72) zostało stworzone przez Martina Hawtree – architekta, który zaprojektował m.in. Royal Birkdale Golf Club w Anglii.

Oddane do użytku po przebudowie w 2005 roku, rozpoczęło działalność w 1993 roku. Obecnie klub działający przy polu, zrzesza ponad 150 golfi stów, w tym prawie 30 kobiet.

Stawiając na rozwój i komfort gości, w 2011 roku podjęto decyzje o budowie domu klubowego o powierzchni ok. 3500 m2. Zgodnie z planem budynek powstaje w strategicznym punk- Pole golfowe Mazury G&CC zawsze zapewniało golfi stom unikalną atmosferę i wyzwania, a w ostatnich latach pole postawiło również na rozwój infrastruktury, czego efektem będzie nowy dom klubowy o powierzchni 3 500 m2. Jego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2016. Wraz z otwarciem domu klubowego sezon 2016 stoi również pod znakiem dużych imprez turniejowych; Irena Eris Golf Cup oraz Klubowych Mistrzostw Polski Grupy B. cie pola golfowego: przy greenach dołków nr 9 i 18.

01

Obiekt składać się będzie z dwóch stref: golfowej i konferencyjnej – składającej się z sali mieszczącej do 250 osób. Do dyspozycji klubowiczów i gości w części golfowej zostaną oddane: szatnie, prysznice, sklep golfowy oraz przechowalnia sprzętu. Ponadto dom klubowy będzie wyposażony w dwie przytulne sale klubowe z panoramą na pole golfowe, a także w pokoje gościnne i zaplecze gastronomiczne.

Oddanie nowej infrastruktury zbiega się także z rokiem wyjątkowo bogatym turniejowo. Sezon ofi cjalnie otwiera tradycyjnie Quattro Cup. W dniach 6-7 czerwca na polu święto golfa kobiecego: Jubileuszowa 10-ta edycja Irena Eris Golf Cup. Następnie Eliminacje World Golfer’s Championships 25 czerwca oraz Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy B w dniach 7-10 lipca. Na początku sierpnia gościmy narybek czyli PZG Junior Tour 1-2 sierpnia, a po wakacjach prawnicy (i nie tylko) wracają na 17-stą(!) już edycję Toga Golf w terminie 3-4 września. Poza tym tradycyjnie cykl INTER PARTS GOLF TOUR oraz wiele innych turniejów indywidualnych i zespołowych.

03

Wszystkich golfi stów serdecznie zapraszamy na grę towarzyską oraz rywalizację turniejową! Więcej o polu golfowym Mazury G&CC na stronie: www.mazurygolf.pl.

Wraz z domem klubowym w samym sercu pola golfowego MG&CC powstaje również kompleks luksusowych apartamentów, oferujących fantastyczne i niezapomniane widoki na Warmińską okolicę. Dwie z pięciu zaplanowanych brył apartamentowych już zostały oddane do użytku.

Więcej o apartamentach w Naterkach na stronie:www.apartamenty.mazurygolf.pl.