marokosklep baner 550

ifm otworzsie 550x150

PATRONATY

Trwają zapisy na drugą edycję turnieju Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie

W weekend 2-3 września już po raz drugi miłośnicy golfa będą mieli okazję rywalizować na Kalinowych Polach w ramach Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie BMW Olszowiec Open. Podczas imprezy zawodników dopingować będzie Martyna Mierzwa – Ambasador turnieju i wielokrotna mistrzyni Polski kobiet w golfie. Gracze zmierzą się m.in. w konkurencji HOLE IN ONE, w której nagrodę specjalną stanowi samochód marki BMW ufundowany przez sponsora tytularnego turnieju, BMW Olszowiec.

Czytaj więcej
Patronaty

Nagrody Silesia Business & Life Golf Cup Eliminacje Sierra

Drodzy Golfiści,

Nagrody Silesia Business & Life Golf Cup – Eliminacje Sierra zostały rozdane !

W dniach 28-29 maj odbył się dwudniowy turniej pod znakiem Silesia Business & Life Golf Cup, który zrodził się z inicjatywy Klaudiusza Sevkovica oraz magazynu Silesia Business & Life.

W rozgrywkach wzięło udział 93 zawodników, turniej upłynął pod znakiem sportowej walki, znakomitej pogody, i jeszcze lepszej atmosfery!

Czytaj więcej
Patronaty

Silesia Business & Life Golf Cup - eliminacje

14 maja 2016 zakończyły się pierwsze krajowe eliminacje do turnieju Silesia Business & Life Golf Cup. Na polu golfowym Zawarcie w Gorzowie Wlkp. do walki o możliwość gry w turnieju głównym w Siemianowicach Śląskich stanęło 64 zawodników z całej Polski. Reprezentanci Zawarcia, Binowa, Kalinowa, Modrego Lasu, Kamienia Pomorskiego rywalizowali nie tylko pomiędzy sobą , ale też zmierzyli się z polem golfowym, które wcale do najłatwiejszych nie należy. Warunki atmosferyczne również nie były sprzyjające. Dodatkowym utrudnieniem był silny wiatr, który sprawiał, że osiągnięcie dobrego wyniku było nie lada wyczynem.

Czytaj więcej
Aktualności

Silesia Business & Life

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 25 czerwca br. na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich odbędzie się już VI odsłona największego wydarzenia golfowego w Polsce – Silesia Business & Life Golf Cup 2016 w którym wezmą udział najlepsi polscy golfiści, artyści, sportowcy oraz biznesmeni. Tworzymy w ten sposób kolejną edycję najbardziej prestiżowego turnieju i eventu golfowego w Polsce. Nad turniejem swój honorowy patronat objął już drugi raz Polski Komitet Olimpijski co daje jemu jeszcze większą rangę.

Czytaj więcej