Jubilerskie trendy na targach ZŁOTO SREBRO CZAS

Chcesz poznać najnowsze trendy w biżuterii na sezon jesienno-zimowy? Odwiedź 17. edycję Targów Biżuterii i Zegarków ZŁOTO SREBRO CZAS w MT Polska w Warszawie w dniach 29.09 – 01.10.2016.

 

Złoto czy srebro? A może stal szlachetna? Kamienie syntetyczne czy naturalne? Kolory stonowane czy raczej rzucające się w oczy? Skromna czy może lepiej wyzywająca? Pasująca do stroju wieczorowego czy sportowego? Klasyczna, która dłużej zachowa atrakcyjność, czy raczej modowa – może i sezonowa, ale idealnie dopełniająca każdy modny strój? Tak naprawdę biżuteria ma wiele odsłon a jedna nie wyklucza kolejnych. A wszystkie – niezbędne!!!

Idealnym miejscem, by poznać trendy jubilerskiej mody, są targi ZŁOTO SREBRO CZAS. To właśnie tutaj, od 17 lat i zawsze na początku sezonu jesienno-zimowego prezentowane są najnowsze kolekcje biżuterii i zegarków polskich i zagranicznych producentów, które stąd trafiają do salonów jubilerskich i galerii sztuki złotniczej nie tylko w kraju, ale i na świecie. To miejsce, które prawdziwa miłośniczka biżuterii musi odwiedzić.

Podobnie jak na poprzedniej edycji najsilniej reprezentowane będą polskie firmy bursztynnicze, które zaprezentują szerokie spektrum możliwości zarówno nowoczesnych zakładów przemysłowych, jak i małych pracowni szczycących się najwyższą jakością pracy ręcznej. Jak co roku wyjątkowo zapowiada się również oferta artystów-plastyków i projektantów biżuterii – polscy twórcy, wyróżniający się kreatywnością i nowatorskim podejściem do form złotniczych, cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. W ofercie i jednych, i drugich można znaleźć zarówno ponadczasowe modele, jak i dedykowane aktualnym trendom.

Tradycyjnie targom ZŁOTO SREBRO CZAS będzie towarzyszył bogaty program ramowy, w którym silnym akcentem zaznaczą się wystawy współczesnej sztuki złotniczej – w tym roku będzie ich aż 16 w ramach organizowanego po raz pierwszy Forum Wystaw Złotniczych. Bowiem targi to nie tylko prezentacja aktualnych trendów mody, ale i ważnych zjawisk na polskiej scenie złotniczej.

17. Targi Biżuterii i Zegarków ZŁOTO SREBRO CZAS
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, warszawa, ul. Marsa 56C
29.09 – 01.10.2016
dzień otwarty dla publiczności: 01.10.2016

www.zlotosrebroczas.com

 

 • Description:

  Aleksandra Przybysz

 • Description:

  Amber Ring

 • Description:

  Amberwood

 • Description:

  by jewellery

 • Description:

  Dorota Cenecka

 • Description:

  Karolina Bik

 • Description:

  Marcin Tymiński

 • Description:

  Michalina Owczarek

 • Description:

  Paweł Kaczyński

 • Description:

  TT Studio