Warsaw Ladies Open Golf Cup

Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet jest pierwszą w historii polskiego golfa organizacją kobiecą promującą golfa kobiet wszystkich kategorii wiekowych. Podobne association istnieją na świecie. Chcemy nawiązywać kontakty, uczyć się od tych którzy z ta piękną dyscypliną obcują znacznie dłużej, mają bogatszą historię. Pragniemy promować golfa i zachęcać ''płeć piękną'' do pierwszej lekcji golfa na obiektach golfowych w całej Polsce.

Nasza strona www.psgk.org . Jesteśmy również na FB.

W najbliższym czasie 21 - 22 maja odbędzie się szósta już edycja jednego z najwiekszych turniejów kobiecych w Polsce ''Warsaw Open Ladies Golf Cup'' na polu ''Sobienie Królewskie Golf &CC''. Zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Gośćmi turnieju były wybitne osobowości świata filmu i sportu m.in. Agata Młynarska, Katarzyna Żak, Ewa Kuklińska, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Otylia Jędrzejczak, Dorota Idzi . Dwukrotnie odwiedziła nas i wręczała nagrody zwyciężczyniom turnieju legenda golfa światowego Vivien Saunders. Szczęście dopisało też początkującym, bo pod okiem tej wybitnej golfistki, mogły postawić swoje pierwsze ''golfowe kroki''.

Należy też nadmienić,że termin turnieju to również okazja do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Dniu Golfa organizowanego przez PZG na wszystkich obiektach golfowych w Polsce. Jest to wspaniała okazja do wzięcia udziału w darmowych lekcjach golfa pod okiem instruktorów i trenerów golfa. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!