marokosklep baner 550

ifm otworzsie 550x150

Gadżety

Mobilne kuchnie indukcyjne do grillowania i gotowania

Mobilne kuchnie indukcyjne do grillowania i gotowania dostępne w Polsce. Wyłącznym dystrybutorem produktów marki INDU+ jest firma Kominki Kozłowski.

Superbianco to całkowicie nowy pomysł na zdrowe potrawy prosto z grilla. Mobilna kuchnia uzupełni przestrzeń tarasu, ogrodu czy salonu. Jedyny warunek, jaki musi zostać spełniony to gniazdo elektryczne 220-240V. Kuchnia może zostać wyposażona w wymienną płytę indukcyjną – jednostrefową, wielkostrefową, wok lub teppanyaki – co zapewnia dostosowanie kuchni do naszych potrzeb! Wózek kuchni został wykonany najwyższej jakości materiałów. Blat wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej połączonej z drewnem orzechowym. W standardzie znajduje się deska do krojenia, wieszak na noże, pojemnik na butelki. Cena zależna od wyposażenia. www.induplus.info.pl

Czytaj więcej

Trening czyni Mistrza!

Niestety to powiedzenie nie sprawdza się w golfie. Można spędzić wiele godzin na treningu i wybić setki piłek, a jedyne co się osiągnie, to zmęczenie i utrwalenie złych nawyków. W golfie konieczne jest trenowanie z głową. Tylko skuteczny trening czyni Mistrza.

Jednym z najczęstszych problemów jest SLICE, czyli niezamierzony lot piłki skręcający od lewej do prawej ( dla graczy praworęcznych). Powodów może być kilka ale na początek należy się zastanowić co powoduje taki lot piłki a następnie znaleźć sposób na wyeliminowanie tego błędu. Najczęstszym powodem SLICE’a jest ścieżką kija out-to-in i/lub otwarcie główki kija w momencie impactu.

Czytaj więcej