W poszukiwaniu naturalnego smaku linia wędlin Natura firmy NOVE

Wielu z nas tęskni za pochodzącymi wprost z natury smakami dzieciństwa. Linia bezglutenowych wędlin Natura firmy NOVE powstała właśnie z myślą o tych, którzy nie sądzili że jeszcze kiedyś skosztują wyrobów mięsnych w najczystszej postaci. Ich pełny smak, który powstał dzięki wykorzystaniu najlepszych pod względem jakości sztuk mięsa oraz naturalnych dodatków, z pewnością zaspokoi apetyt wszystkich wymagających smakoszy.

 

 

 

Sekret aromatu

Niektórzy producenci wędlin próbują osiągnąć wyśmienity smak wyrobów za sprawą chemicznych dodatków, które w istocie nie przynoszą nic dobrego. Niemniej Zakłady Mięsne NOVE tworząc linię Natura zdecydowały się sięgnąć do źródeł wyjątkowego smaku, które od dawna umożliwiają produkowanie aromatycznych specjałów mięsnych. Mowa oczywiście o dobrodziejstwach wydobytych wprost z natury, które pozwoliły na stworzenie będącej ewenementem na polskim rynku gamy wędlin. Linia Natura firmy NOVE charakteryzuje się całkowitym brakiem dodatku fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych konserwantów oraz przeciwutleniaczy. Ich receptura wzbogacona została o cenne dla zdrowia żywe kultury bakterii oraz ekstrakt z owoców aceroli, które słyną z wysokiej zawartości witaminy C. Ponadto każdy z obecnych w linii Natura przysmaków nie zawiera w sobie glutenu, dzięki czemu ich smakiem delektować się mogą nawet osoby chore na celiakię oraz przestrzegające diety bezglutenowej.

W skład linii Natura wchodzą wszystkie najpopularniejsze rodzaje wędlin, które stać się mogą podstawą zdrowego śniadania, wykwintnej kolacji oraz smacznych przekąsek. Ta innowacyjna gama bezglutenowych wyrobów mięsnych to między innymi stworzona w oparciu o naturalne ekstrakty: szynka zrazowa, kiełbasa długa, krótka oraz krakowska, przepyszne parówki, aromatyczny schab oraz wyśmienita szynka zrazowa z tłuszczem.

Wybierając wędliny z linii Natura firmy NOVE mamy pewność, że za sprawą najczystszego smaku przeniosą nas one do krainy dzieciństwa, a ich wolna od „chemicznych dodatków” receptura wzmocni nasz organizm od wewnątrz i zadba o jego dobrą kondycję każdego dnia.

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka zrazowa, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka zrazowa z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie