marokosklep baner 550

ifm otworzsie 550x150

Uroda

KREM-MASKA NOCNE ODMŁADZANIE

„Mój urok to najpiękniejsza biżuteria. Olśniewam wewnętrzną siłą”.

Dermika Gold24K Total Benefit to linia uszlachetnionych, luksusowych kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji cery dojrzałej. W zaawansowany sposób trafia w potrzeby skóry kobiet 45+, 55+ i 65+  

Czytaj więcej
Uroda

ALOE ORGANIC - SERUM DO TWARZY

Wyjątkowo aktywna kompozycja ekologicznych składników o szerokim spektrum działania dobrana z myślą o najbardziej wymagających typach skóry. Dzięki zawartości naturalnego beta-glukanu i soli sodowej PCA łagodzi podrażnienia już po 2 godzinach od aplikacji, hamuje powstawanie wolnych rodników, głęboko nawilża. 

Czytaj więcej
Uroda

ŚNIEŻNA ALGA - KOMPLEKS ODŻYWCZY NA NOC

Składniki kremu zostały dobrane tak, aby intensywnie regenerować skórę podczas snu. Innowacyjny ekstrakt z ekstremofilnej algi śnieżnej (rosnącej pod śniegiem w wyjątkowo niskich temperaturach) pobudza naturalne procesy regeneracji skóry, stymuluje i chroni geny długowieczności KLOTHO i FOXO1 przedłużając żywotność komórek. Uruchamia syntezę dwóch typów kolagenu w komórkach starzejącej się skóry, co pomaga zapobiegać ubytkom elastyczności oraz naprawiać już istniejący brak elastyczności. 

Czytaj więcej
Uroda

Alqvimia Perfect Hands

Jedwabista 100% naturalna formuła oparta na roślinnych olejach tłoczonych na zimno oraz wyciągu z lukrecji. Odżywia, regeneruje, nawilża i odmładza. Poprawia koloryt skóry.

Czytaj więcej