Nagroda „Perły Rynku Kosmetycznego 2016” dla serii Bio Repair Body

Z ogromną radością informujemy, że nasza seria Bio Repair Body Care modelująca sylwetkę została doceniona przez jurorów ogólnopolskiego badania „Perły Rynku Kosmetycznego 2016” i zajęła III miejsce w kategorii Kosmetyki Naturalne.

 

Wyboru dokonało Jury, składające się z zarządów i szefów ds. zakupów najbardziej liczących się spożywczych sieci handlowych w Polsce! A więc praktycy.

Zdaniem Jury:
Bio Repair Body Care to „Linia produktów naturalnych skutecznych na problemy, które dotykają wiele konsumentek. Ładne estetyczne opakowanie. Firma posiada w portfolio wiele bardzo dobrze sprzedających się kosmetyków. Warunki handlowe pozwalają na wypracowanie dobrej marży, a jednocześnie ceny są przystępne dla szerokiego grona klientek.”

Celem badania było:
●  Wyłonienie najlepszych spośród nowych produktów i nagrodzenie ich znakiem „Perła Rynku Kosmetycznego 2016”,
●  Wskazanie nowych produktów FMCG o największym potencjale sprzedażowym,
●  Promocja jakości i wysokich standardów działalności producentów FMCG,
●  Wspieranie wizerunku dobrych marek i przedsiębiorstw działających w branży FMCG.

Organizator badania:
Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji w obrębie branży spożywczej i kosmetycznej. Oba ogólnopolskie tytuły – „Wiadomości Handlowe” (80 tys. egz.) i „Wiadomości Kosmetyczne” (20 tys. egz.) – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach.

Seria BIO REPAIR BODY CARE składa się z czterech kosmetyków, są to: KREATOR SYLWETKI, SERUM MODELUJĄCE BIUST, NOCNY REDUKTOR CELLULITU oraz SERUM NA BLIZNY I ROZSTĘPY. BIO REPAIR BODY CARE pozwoli zatem bez kompleksów i w zgodzie z naturą rozpocząć wiosenno-letni sezon. Odpowiednio wymodeluje i ujędrni ciało, zmniejszy tkankę tłuszczową i cellulit, a także zniweluje rozstępy i utrzyma zdrowy wygląd skóry.

NOCNY REDUKTOR CELLULITU

a
Powstał z wykorzystaniem nowatorskiej technologii NOCTURSHAPE łączącej dobowy rytm organizmu z działaniem składnika NOCTURSHAPETM blue ingredient. Powoduje to wzmożenie aktywności antycellulitowej w nocy, podczas snu, kiedy to „nocne” białka, biorące udział w gromadzeniu lipidów w organizmie, ulegają redukcji. W rezultacie grudki cellulitu i obrzęki skóry zmniejszają się. Efekt redukcji cellulitu, wygładzenia struktury skóry oraz zmniejszenia obwodu ud o ok. 1 cm widoczny jest już po 15 dniach stosowania. Obecność zielonej herbaty dodatkowo przyspiesza spalanie tłuszczów, zaś oleje: macadamia i sojowy oraz masło shea intensywnie nawilżają i uelastyczniają skórę.

Cena: 42,00 zł (op./150 ml)

  

 

SERUM MODELUJACE BIUST

b
Wyjątkowo aktywny, bogaty w naturalne surowce, koncentrat z efektem push-up. Zawiera m.in. Heksapeptyd AdifylineTM, który aktywuje tworzenie się komórek tłuszczowych budujących strukturę piersi, powodując  wypełnienie i podniesienie biustu. Badania in vivo potwierdziły powiększenie objętości piersi do 1 cm3 w ciągu 56 dni. Zawarty w serum kompleks z wąkroty azjatyckiej, orzecha włoskiego i nieszpułki  ujędrnia, regeneruje i poprawia sprężystość skóry. Organiczne oleje: arganowy i kokosowy oraz  masło shea, intensywnie nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę zapobiegając powstawaniu rozstępów. Serum przeznaczone jest dla kobiet pragnących poprawić kształt i objętość piersi, narażonych na wahania wagi ciała oraz jako pielęgnacja ujędrniająca skórę po ciąży.

Cena: 37,50 zł (op./150 ml)

  

KREATOR SYLWETKI

c
Wyjątkowo aktywne serum, które poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, remodeluje sylwetkę. Działa wyszczuplająco i antycellulitowo. Zawiera LipoutTM - ekstrakt z alg Tisochrysis lutea, który przekształca tkankę tłuszczową magazynującą tłuszcz w tkankę spalającą tłuszcz, skutecznie redukując obwód ciała oraz grubość podskórnej tkanki tłuszczowej zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Działanie to wzmacniają: L- karnityna, kofeina oraz ekstrakt z alg Laminaria. Masło shea oraz oleje: macadamia i winogronowy intensywnie wygładzają strukturę skóry, ujędrniają, uelastyczniają i poprawiają kształt sylwetki. Serum stanowi alternatywę dla inwazyjnych kuracji redukujących nadmiar tłuszczu.

Cena: 39,90 zł (op./150 ml)

 

 

SERUM NA BLIZNY I ROZSTĘPY

d
Serum odbudowuje i wygładza strukturę skóry. Hydroxyprolisilane CN, nowatorska technologia łączenia krzemu z hydroksyproliną - aminokwasem będącym prekursorem kolagenu w skórze, zapewnia wytrzymałość mechaniczną i wzmocnienie tkanki łącznej zapobiegając powstawaniu rozstępów. Serum pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych oraz działa przeciwzapalnie przyspieszając proces gojenia się blizn oraz zmniejszając ich widoczność. W połączeniu z naturalnymi olejami i ekstraktami z wąkroty azjatyckiej i cebuli skóra staje się jędrna, gładka, optymalnie nawilżona i uelastyczniona.

Cena: 44,30 zł (op./150 ml)

  

Produkty z linii BIO REPAIR BODY CARE dostępne są w: wybranych drogeriach i w sklepach zielarskich na terenie całego kraju. Możliwość zakupu oraz więcej informacji znajduje się na stronie www.ava-laboratorium.pl